HaberlerKOBİ Haberler15 milyon TL bütçeli Turizmin Geliştirilmesi Mali Destek Programı açıklandı

15 milyon TL bütçeli Turizmin Geliştirilmesi Mali Destek Programı açıklandı

altGüney Marmara Kalkınma Ajansı, Marmara Bölgesi turizm potansiyelinin etkin ve yenilikçi yöntemler kullanılarak dört mevsim gerçekleştirilebilir turizm faaliyetleri ile marka değerinin ve turizm altyapısının güçlendirilmesi amacıyla KOBİ’ler, dernekler ve vakıflar için toplam 15 milyon TL bütçeli Turizmin Geliştirilmesi Mali Destek Programıdır. 

Mali destek programı için KAYS-PFDY üzerinden çevrimiçi başvuru için son tarih 23 Kasım 2018 saat 23:59 olup, sistemin başvuru tamamlandıktan sonra üreteceği taahhütnamenin Ajansımıza son teslim tarihi 30 Kasım 2018 saat 18:00’dir. Belirtilen tarihlerden sonra gerçekleştirilen başvurular dikkate alınmayacaktır.

Turizmin Geliştirilmesi Mali Destek Programı ile maksimum 15 ay uygulama süresi olan projeler için azami 500 bin TL destek verilebilecek olup, belirlenen öncelikler şunlardır.

•Termal turizm faaliyetleri gösteren işletmelerin hizmet kalitelerinin artırılması
•Turizm işletmelerinin etkin ve yenilikçi yöntemler ile alternatif turizm hizmet kalitelerinin artırılması
•Troas Bölgesi’nin destinasyon yönetimi yaklaşımıyla tanıtımı ve pazarlanması

Daha detaylı bilgi için program rehberlerine Program rehberlerine https://www.gmka.gov.tr/acik-destek-programlari linkinden ulaşılabilmektedir.

İlan edilen yeni mali destek programları ile ilgili 02.10.2018 saat 09:30’da Çanakkale Kolin Otel’de, 03.10.2018 saat 09:30’da Balıkesir Balkonuk Center’da genel bilgilendirme toplantıları düzenlenecektir.

Program için düzenlenecek olan program bilgilendirme toplantıları ise Balıkesir’de Ajans hizmet binasında, Çanakkale’de ise İl Özel İdaresi’nde 10 Ekim 2018 Saat 10:00' da  gerçekleştirilecektir. 

İlan edilen mali destek programları sonrasında düzenlenecek olan proje döngüsü yönetimi eğitimi 17-18 Ekim 2018 tarihinde aynı yerlerde gerçekleştirilecektir. 

 
 • Ana sayfa
 • KOBİ Tanımı
  Şirket İşlemleri
  İzinler
  Vergiler
  Çalışma ve Sosyal Güvenlik
  Destek ve Teşvikler
  Finansa Erişim
  Kalite ve Belgelendirme
  Dış Tic. Taşımacılık & Lojistik
  İş Geliştirme
  KOBİ'lere Yönelik AB Bilgileri
  Ar-Ge ve İnovasyon
  KOBİ’lere Yararlı Bilgiler
  Bilgi Bankası

  Yasal Uyarı

  Şu an sitede

  Şu anda 199 ziyaretçi çevrimiçi